VENÜS EĞİTİM KURUMLARINA,

Merhabalar,

Venüs Kampüs Eğitim Kurumunu tercih etme nedenimiz; öncelikle uzman eğitimci kadrosuna sahip ilgili, güvenilir ve anlayışlı bir kurum kültürü taşıması.Motivasyona çok önem veren, öğrencilerinin başarı hedeflerini gerçekleştirirken , öncü,realist, vizyon ve misyonu olan mükemmel bir kurum. 2019 yılı üniversite sınavına giren büyük kızım hedefi olan ODTÜ Kimya Mühendisliğini kurumunuzdan mezun olarak kazandı. Küçük kızım Esma Nihal ÇOLAKın da hedefine kurumunuzla birlikte adım adım yaklaştığını görüyorum.

Venüs Kampüs çalışanlarına teşekkürlerimle, 

Sevgiler...                                                

SYN ZEYNEP UYSAL 12/B SINIFI ÖĞRENCİMİZ ESMA NİHAL ÇOLAKIN VELİSİ

VENÜS EĞİTİM KURUMLARINA,

Öncelikle okulunuza kayıt yaptırmadan önce her veli gibi birçok eğitim kurumuyla görüştük. Sizi seçmemizin sebebi eğitim sistemimizin planlı ve disiplinli olmasıydı. Bir dönemi geride bırakırken okulunuz hakkındaki düşüncelerimiz hep iyi yönde gelişti. Bir öğrencinin başarılı olabilmesi için her fırsatın sunulduğu okulunuzda öğretmeninden tutun idarecisine kadar herkes beklenditlerimize uygun bir tutum sergiledi. Öğretmenlik mesleğini icra eden çalışanlarınızın çocukların istekleri ve eksikleri konusunda onlara yardımcı olması ve onları çıkmaza karamsarlığa sürüklememesi bizim okulunuzla ilgili takdir ettiğimiz bir duruş oldu. Kurumsal yapınızı, öğretmen kadronuzu ve vizyonunuzu göz önünde bulundurarak bana danışan arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kurumsunuz.Cümlemin sonuna gelirken her sorunumuza ve isteğimize güler yüzlü ve anında müdahale ettiğiniz için eğitimci olmanın zor ve meşakkatli ve sabır gerektirdiğini bildiğiniz ve buna uygun tavır gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

SYN NERYAN ÖZDEDE ÖĞRENCİMİZ SUDE ÖZDEDENİN VELİSİ

Venüs demek çoban yıldızı demektir, çoban yıldızı ise yol gösterici, önderdir. İşte bizim için Venüs Kampüs de bir çoban yıldızı. Bizi en zor anlarda destekleyen yoldaş,bir arkadaş...

Dogmatik olmayan, yeniliklere açık, modern ve ilerici olan bir okuldan ötesi. İnsanı umutsuzluğa kaptırmayan ve insana değer veren bir yer. Sanata, bilime önem veren Atatürk ilkelerine bağlı çağdaş modern bir kültürel yapıya sahip olan hep bir adım ileriyi düşünen deneyimli kadrosuyla disiplinli yapısıyla ve öz bir eğitim veren kurum. 

İşte biz de bunlar için buradayız, bunlar için Venüs Kampüs eğitim kurumlarını tercih ediyor ve çocuğumuzu güvenerek onlara teslim ediyoruz.

SYN HATİCE ÇOBAN 8/A SINIFI ÖĞRENCİMİZ MEHMET ÇOBANIN VELİSİ

Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmen için bize her zaman vakit ayırdığınız için çoook teşekkürler öğretmenlerimiz öğretmenler gününüz kutlu olsun. Emekleriniz için teşekkürler sizleri tanıdığım için oğluma gösterdiğiniz sevgi ve ilgi için Betül Selimoğlu, Pelin Deniz,Kübranur Işıkgöz, İsmail Adalı, Esen ARAS, Merve Karakaya, Türkan Yücel, Gülçin Kunçak ve isimlerini bilmediğim öğretmenlerimize de çok teşekkür eder öğretmenler gününü kutlarım. Özellikle Venüs Kampüs ailesi dilerim her gününüz kutlu, mutlu olsun.

SYN SİBEL MEMİŞ 7/A SINIFI ÖĞRENCİMİZ YUNUS MEMİŞİN VELİSİ